Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2016, 14:08   #105
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację

'Mam go tam, gdzie chciałem' nadał przez komunikat Polak. Sytuacja co prawda nie była kolorowa, ale nie była też taka zła. Jego retro-futurystyczna zbroja zdała egzamin i mężczyzna wyszedł ze starcia bez szwanku nie licząc faktu, że połowę ciała tkwił w paszczy smoka.
'Dokładnie... tam... gdzie... ' syknął wykorzystując swoją pozycję. Lewą ręką złapał gadzinę za język i pociągnął do siebie, jednocześnie wykorzystując siłę rozpędu skręcił biodra smagając skrzydłami po oczach bestii, by z całym impetem odwrócić tułów i wbić szablę w kaprawe oko bestii szykując się do szybkiego manewru unkiowego gdyby gadzina otworzyła szczęki.
'... chciałem!'.

Ze względu na swoją połowicznie opanowaną sytuację nie interesował się chwilowo Marą zakładając, że dziewczyna sprawdza zabezpieczenia pradawnej maszyny.

 

Ostatnio edytowane przez psionik : 01-05-2016 o 18:57.
psionik jest offline