Wątek: Miasto Bridon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2016, 00:29   #4
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
- Wolę wino… czerwone… albo białe, w sumie postaw te najtańsze. - odparła, obdarzając mężczyznę chłodnym i jakby nieludzkim spojrzeniem jej przywodzących na myśl tafle zamarzniętego jeziora oczach. - Mam nadzieję, że pańska praca nie sprawiła zbyt wielu problemów. Bo dla mnie okazała się dość… problematyczna. - powiedziała, bawiąc się kosmykiem długich, kręconych, rudych włosów. Uśmiechnęła się delikatnie, po czym dodała: - Ale ja jestem kobietą, nie wolno mi wszystkiego. Tuszę, że nie zechce pan opisać mi szczegółów pańskiej pracy. I w grę nie będzie wchodzić tylko tajemnica zawodowa.
”Obyś tylko zamówił coś lepszego niż tanie wino. Przecież jestem kobietą, traktuj mnie jak należy”.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 04-05-2016 o 00:34.
Moni jest offline