Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2016, 12:32   #77
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przyznaję zdarzyło mi się przeoczyć, parę szczegółów głównie z Patcha 2.0 (bo po przeczytaniu głównego podręcznika nie miałem ochoty zagłębiać się w broszurę), ale nadal nie uważam że jest to mechanika dla mnie. Być może zagram kiedyś w jakąś sesję na bazie tej mechaniki (szczególnie gdy będzie to Dead Lands), ale raczej zdarzy się to okazjonalnie. Mam nadzieję że fabularnie setting Weird War 2 trzyma poziom tego co otrzymałem w Deadlands (a nie słabego Evernighta) i być może go zakupię. To tyle z mojej strony w temacie, dziękuję za dyskusję.
Również dziękuję

Co do dyskusji o tamtej sesji anime, musze w celu eksperymentu napisać kiedyś tam posta gdzie opiszę czego szukam a potem wytłuszonym Editem dopisać, że byle nie było to na D20, K100, Mechanice Warhammerowej czy coś tam innego i czy na pewno nie znalazł by się nikt dla kogo taki dopisek był zupełnie nie potrzebny. Oczywiście źle zrobiłem, że pisałem o tym tam. Z tego powodu rozmowa ta była przeniesiona tutaj. Nawet sam po to tam wstawiałem propozycje przeniesienia rozmowy tutaj żeby nie zaśmiecać wątku Dostaję jednak już info kolejny raz, że to wina tamtego posta jak by Wasze posty miały być jakąś formą walki o sprawiedliwość, zemsty, albo zasypania tego tematu negatywami dla jakiegoś kontrastu. Sam jednak napisałeś, że poza Wami mało kto się tu udziela więc nadal zadziwia mnie, że wchodzicie tu i piszecie posty żeby wzajemnie się jakoś nakręcać albo coś bo innego sensowengo powodu nie widzę
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 04-05-2016 o 12:35.
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem