Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2016, 21:09   #3
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
- Twój plan, śmiertelniku, jest całkiem zacny. - Syrena praktycznie wyśpiewała te słowa, jednak była bardziej skupiona na tym, ile krwi może popłynąć w tym pokoju. Krwi, która przedłuży jej młodość… - Jednak musimy działać, czas to nasz przeciwnik. Powinniśmy coś o sobie powiedzieć. Nie koniecznie to, kto kim jest, po prostu jakiś szczegół. Powiedziałabym, że jestem z miasta, ale to by powiedział każdy. No może mnich mógłby ryzykować ujawnienie, bo pomaga. Dodam za to, że nawet gdybym bardzo chciała, to nie mogę jeszcze nic zrobić. Muszę poczekać na noc. A kiedy ta nastąpi, to dalej niczego nie gwarantuję, moja umiejętność… - Piękność zawiesiła na chwilę swój piękny, perlisty głos. - Wymaga pewnej ilości szczęścia wymieszanego z agresją. - Uśmiechnęła się uroczo, jednak w jej grymasie skrywało się nienazwane zło. Zgromadzeni, a przynajmniej część z nich, drgnęła przerażona. - A na razie, czy potrzebujecie tego ciała? - Wskazała na burmistrza.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline