Wątek: Miasto Bridon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2016, 23:43   #5
Vilir
 
Vilir's Avatar
 
Reputacja: 1 Vilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwu
- Nie, nie zechcę - odparł Artur przyglądając się swojemu zleceniodawcy. Był nim całkiem miło zaskoczony - "nie dość że kobieta, to jeszcze całkiem ładna", no ale trzeba oddzielać sprawy zawodowe od prywatnych pobudek, a przy tym zleceniu Aras nie zakładał większych strat finansowych.
-Poproszę najtańsze wino jakie macie w ofercie - rzucił do przechodzącej obok dziewki karczemnej, a gdy już je przyniosła, napełnił nim swój kieliszek i kieliszek swojej rozmówczyni. - "To wino nie wygląda dobrze i pewnie nie będzie też dobrze smakować, ale może to ona pokryje jego koszty". - Artur spojrzał na kobietę i uśmiechnął się.
-Jeśli chodzi o "Białą Fokę" to przewozi ona wino z Naraszu, ale o wiele ciekawszy od ładunku wydaje się być sam statek. Jak pewnie wiesz, Bridom od Naraszu dzieli ocean i kilka tygodni rejsu, zaś okręt jest płaskodenny, czyli stworzony do żeglugi na bliskie dystanse. Do tego ładunek wydaje się być bardzo skąpy jak na możliwości takiego statku. - Artur wziął łyk wina - "zdecydowanie nie jest ono dobre." - To wszystkie informacje jakie udało mi się zebrać. Mam nadzieję że należycie docenisz mój trud.
 

Ostatnio edytowane przez Vilir : 04-05-2016 o 23:45.
Vilir jest offline