Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2016, 18:08   #12
Lifeless
 
Lifeless's Avatar
 
Reputacja: 1 Lifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwu
Sowa wbił się do jednego z przedziałów, gwałtownie odsuwając drzwiczki, które zgodnie z prawami fizyki odbiły się od ściany i ponownie spróbowały zamknąć. Tak więc niemałe ciało przystojnego mężczyzny cudem uchroniło się od zmiażdżenia czaszki potężnym kontratakiem. Ten jednak w ostatniej chwili opanował sytuację, zasłaniając się ręką i przytrzymując wejście. Naturalnie z zewnątrz wyglądało to na pełne gracji nieprzypadkowe zagranie i z pewnością nie było tu mowy o zwykłej fajtłapowatości.

Kiedy tylko raper znalazł się w środku, przywdział swoje stylowe okulary i utworzył z rąk dwa symbole typowe dla rymującego podświatka.


witam serdecznie tu zgromadzonych
o prawdziwych twarzach maskami chronionych
choć wielu z was wygląda jak zwykłe pizdy
pod tymi ciałami kryją się oślizgłe glizdy
ja tymczasem jestem potężny madafaka
i liczę że niejednej pokażę dziś bydlaka


Musiał sobie przyznać, że flow miał nieziemski, więc tym bardziej zdenerwowały go paskudne podejrzenia jakiegoś pedofila o to, jakoby miał być podrzędnym raperem.

dziadek ty lepiej zostań przy przedszkolach
bo widzisz przecież masz przed sobą boga
króla rapu bitu nie jakiegoś boba
ja nie tamten w tatuażach idol gimbazy
nie poszedłem do pierdla za sprzedaż ekstazy
 
Lifeless jest offline