Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2007, 19:07   #19
Aiwe
 
Reputacja: 1 Aiwe nie jest za bardzo znany
Imię, Piter Kalton ( Rudy )

Zawód : skrytobójca, oficjalnie uczeń liceum ogólnokształcącego.

wolnym czasie : spanie, gra na flecie i gra w karty

Co umie robić najlepiej : bawić się nożem długości 10 cm i wykorzystywać go na wiele sposobów, grać w karty, cicho się poruszać.

Dokładny wygląd: 168 cm, bardzo szczupła sylwetka, numer buta 38, ciemno rude włosy przed ramiona ( fryzura jak na avatarze ), całkiem spore jasno szare oczy, lekko zadarty nos, wąskie usta, twarz szczupła, niezbyt męska, brak zarostu, blada cera, dłonie smukłe, krótko obcięte paznokcie, na palcu wskazującym lewej ręki srebrny pierścień z onyksowym oczkiem, ubrany na czarno i raczej elegancko.

Historia postaci: od 5 roku życia (kiedy moi rodzice z niewiadomej przyczyny zostali znalezieni w jednym z pokoi dworku w rozsmarowanych po ścianach i suficie) mieszkam tam z przyjacielem mojego ojca ( przynajmniej on tak twierdzi) który uczy mnie profesji, nigdy jakoś nie miałem przyjaciół, ale jestem dobrym uczniem . Wracając do domu z baru (w którym pewna wyjątkowo nieprzyjemna osoba która miała pecha wygrać ze mną w karty zatruła się swoim drinkiem) zobaczyłem że dom się pali, a właściwie to już się dopala i mało co z niego zostało, gdy doszedłem podszedł ktoś do mnie mówiąc że nic nie dało się uratować i że Rufus Bonde ( ta właśnie osoba z która mieszkałem) nie żyje, że został w domu. Tak więc ląduje bez środków do życia i bez mieszkania na ulicy w całkiem sporym, niezbyt przyjemnym mieście, posiadając tylko ubranie, mój nuż i talie kart.

Rodzina: Ciocia Agnes Kalton mieszkająca na drugim końcu miasta, posiadająca 3 koty i wiecznie pomalowane różową szminką usta , domu aktualnie też brak.

Wiek: 17 lat
 
Aiwe jest offline