Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2016, 20:54   #28
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
- Ha. Ścierwo. - powiedział Niewinny Alfonso, podszedł do zwłok Voldemorta i je kopnął - Szkoda tylko, że odrodził się. Ktoś przyznaje się do tego, że jest teraz Voldemortem?

Po czym Niewinny Alfonso spojrzał po głosujących.
- Jestem zadowolony, że tym razem nie zgrywacie mięczaków i jednak jakiś lincz tutaj kroicie. Ja jednak nie lubię za bardzo zmieniać swoich głosów, ale wczoraj dałem się poprowadzić losowi, który przemówił przez Gracza. Poczekam, choć w sumie Król Albanii coś chętnie głosuje na Arsena, a wcześniej na Króla Juliana... i wyraźnie nie chciał dołączyć do linczu na L co jak dla mnie wygląda na zmowę między Królem Albanii, a L... dobra, znów głosuję na L, najwyżej zmienię jak wypadki potoczą się, a wypowiedzi zostaną sformułowane...
 
Anonim jest offline