Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2016, 21:54   #23
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
- Uspokój się, kupko pikseli. Ja nigdy nie kłamię. - Uśmiechnęła się złowieszczo i pięknie zarazem. - Moja moc może być mało użyteczna, jednak nie muszę nikogo odwiedzać. A tak swoją drogą, mogę dorzucić kolejną cegiełkę podejrzeń na Lifeless. Nie wiedzieć czemu, nie powiedział nic o chlebkach. Ja to widzę tak:
Jeżeli je otrzymał, to najpewniej dostał dwie sztuki i wytypował kto może być piekarzem. Zabije go i przeczeka nas bez mordu. Leon to ofiara jego omyłki w kwestii piekarza. Jeśli to prawda, to dobrodzieju nasz, nigdy, ale to przenigdy, nie dawaj mu chlebków! Wtedy nie będzie wiedział, czy może zakończyć mordy. Reszta kompanii ma milczeć w sprawie jedzenia. Według mnie to najrozsądniejsze wyjście, ale patrząc na wczorajsze, Steve rozpatrzy milion zbędnych wniosków. Ktoś z nas mógł kłamać i tak naprawdę nie dostał chleba, ale nie wydaje mi się, aby tak było.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 07-05-2016 o 22:25.
Moni jest offline