Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2016, 00:00   #28
Sakal
 
Reputacja: 1 Sakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znany
- Po fakcie, Lifeless. Normalnie uznałbym twoją wypowiedź, ale to był blef. Chciałem spróbować szczęścia i sprawdzić, czy powiesz nam coś ważnego o chlebkach. Niestety nie udało się, wasz imperator i tym razem zawiódł. - Spuścił zasmucony głowę, jednak po chwili odzyskał werwę. - Jednak nie przegrałem, więc może zbyt surowo się oceniam. Ocenę tego pozostawiam wam. Oddaję mój głos na Lifeless. Podobno mamy policjanta, skoro mnie wczoraj nie sprawdził mimo mej prośby, chyba mi zaufał, za co bardzo mu dziękuję. Mam też do niego prośbę, aby w dalszym ciągu mówił, kogo sprawdzał. Żywię też nadzieję, że Lifeless okaże się prawdziwym mafiozą, w przeciwnym wypadku pańskie życie jest zagrożone. Dziękuję więc za pańskie oddanie sprawie, jednak jeśli twoja rola okaże się kłamstwem, uczyni to pana podejrzanym w moich oczach. Nie bardzo podejrzanym, bo próba prowokacji jest aż nadto oczywistym kontrargumentem, ale jednak podejrzanym.
 

Ostatnio edytowane przez Sakal : 08-05-2016 o 00:17.
Sakal jest offline