Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2016, 09:04   #31
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Henry widząc że ich rozmówcy są wyraźnie wyluzowani i dość skorzy do żartów i rozmów również stwierdził że zaryzykuje i zapytał spokojnie i bardzo potulnie (współwięźniowe mogą dostrzec że Barbossa jest świetnym aktorem potrafiącym zmieniać osobowość z chwili na chwilę, albo wypaczonym psychopatą, który potrafi zmieniać osobowść z chwili na chwilę, jakby nie było bardzo ciężko przewidzieć jaki krok podejmie) :
- Wybaczcie Panowie... wiem że to dość odważna prośba ale czy jest szansa że zaprowadzilibyście mnie na rozmowę z kapitanem Teneo. Chciałbym porozmawiać z nim jak kapitan z kapitanem, bez głupich akcji oczywiście, dowiedzieć się na czym stoimy i co z nami będzie. Oczywiście jestem pewny że wy mi na pewno powiecie o wszystkim ale jeśli jednak mógłbym prosić o rozmowę z kapitanem... - nie dokończył czekając na odpowiedź i stwarzając wrażenie gościa który był już nieraz w takiej sytuacji i coś wie, coś co może sie przydać ich przeciwnikom. Rozmówcy mogli nawet zauważyć delikatny uśmiech na jego twarzy.

Henry: Test Perswazji, Test Blefu (ostatnia część, postawa Barboss'y)
 
AdiVeB jest offline