Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2016, 14:21   #42
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Konsola TARDIS zaczęła buczeć niczym stado wściekłych os w ścianach i podłodze pojawiły się kartki, z których zaczął sączyć się biały gaz - Sexy jest niezadowolona, że tyle osób przedostało się przez jej zabezpieczenia. Rozpyliła substancje, która pozwoli zaprzestać mrugania na kilka godzin blokuje też kanaliki łzowe, Będziecie potrzebować wizyty u okulisty, ale możecie spokojnie walczyć z intruzami - Oświadczył JARVIS.

Stojący najbliżej Śmieszki Anioł został rozbity w pył przez agentkę Summers, gdy odwróciła się do niej zaskoczonej anielicy przeszło przez myśl, że wygląda jak zepsuta porcelanowa lalka: wzdłuż policzków biegły dwa pęknięcia a rzęsy były wyrwane - A nie mogła tego zrobić wcześniej? Nie potrzebowałabym remontu twarzy! Nieważne teraz nikt nie musi mrugać - Stwierdziła i rzuciła się na kolejnego przeciwnika pozostali Herosi uczynili to samo dość sprawnie niszcząc sparaliżowanych wrogów.

- Śmieszko, choć z nami potrzebujemy pomocy żeby powstrzymać moją kopie a żadne z nas oprócz ciebie nie wytrzyma natężenia mocy w pobliżu Oka. Po za tym nie powinnaś być zmuszona oglądać masakry swoich pobratymców niezależnie od okoliczności - Z okolic kapsuły Mistrza dobiegł pełen współczucia głos.

Gdy spojrzeli się w tamtym kierunku ujrzeli jego nową regeneracje


[MEDIA]http://cinema10.com.br/upload/noticias/007spectrec.jpg[/MEDIA]

- Kochanie to ty?! - Zawołała Buffy odwracając się od Łkającego Anioła, który od razu spróbował ją zaatakować zanim do tego doszło został zniszczony przez blastery Iron Mana.

- Tak moja złota, widziałem jak bardzo podoba ci się ten aktor, więc pomyślałem, że się spodoba naprawie twoją twarz, gdy tylko zażegnamy zagrożenie - Odparł z uśmiechem.

- Sexy prosiła przekazać, że próbuje opóźnić Mistrzynie tworząc nowe pomieszczenia pomiędzy nią a Okiem Harmonii niestety nie powstrzyma jej to wystarczająco długo. Dla was została przygotowana droga na skróty - W jednej ze ścian pojawiły się nowe drzwi.
 
Brilchan jest teraz online