Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 08:17   #87
Tahu-tahu
 
Reputacja: 1 Tahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumny
- wąż wygląda zupełnie zwyczajnie... być może, w przeciwieństwie do wiewiórek, nie jest dobry w skakaniu.

- wąż przypomina Yer swoim wężowym kształtem - niczym więcej jednak. Na pewno przypomina ją bardziej niż wiewiórki, jest jednak znacznie mniejszy, innego koloru i zupełnie niejadowity. Gdyby w Hadrancji były zaskrońce, mógłby być ich bliskim krewniakiem.

- należał

- wąż wygląda na osamotnionego i raczej nie schodzi.

- w długi weekend głównie chorowałam, ale dołączyłam na kilka dni do mojego brata i jego 'ekipy wspinaczkowej' niedaleko Wrocławia

Sprawy ogólne:

Zostaliśmy sami. Dodo zgłosił się i zrezygnował a ponownej rekrutacji robić nie będę.
Zauważam teraz drobne zagrożenie polegające na zbyt małym polu do popisu dla Twojej postaci - odpadły Ci te cudne długaśne dysputy z towarzyszem. Będę jakoś starać się kompensować jego brak ale jeśli masz jakieś pomysły na zmianę sposobu 'rozgrywki' - pisz
 
__________________
"All that we see or seem is but a dream within a dream." E.A.Poe
Odskrzydlenie.
Tahu-tahu jest offline