Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2016, 00:23   #101
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Hej

Mam małą prośbę czy mógłbyś mnie usunąć Anonimie z panelu graczy ? Bo nie zasłużyłem sobie żeby tam być skoro nie napisałem ani jednego posta a już tak mam że lubię porządek i mam już w panelu jedną sesje w której nie dałem rady uczestniczyć.

Jeszcze raz przepraszam za problem teraz patrząc z perspektywy rozumiem już czemu mi nie wyszło w tej rundzie Żula. Raz że choroba ale ty też miałeś poważne kłopoty i nie zrezygnowałeś więc to mnie nie usprawiedliwia po prostu niepotrzebnie uparłem się żeby kontynuować Złomokletą. W tej grze z definicji gramy zwyrodnialcami i pasożytami społecznymi a tobie udało się zmienić system parodie w naprawdę niezłą mieszankę oniryzmu, czarnego humoru i prawdziwej ludzkiej tragedii dodając do tego sporo absurdu.

Moim błędem było przecenienie własnych możliwości odgrywania postaci. Choć progresja charakteru Andrzeja była logiczna i naturalna to nie poradziłem sobie z odgrywaniem ćpunowatej wersji Złomoklety w zamyśle planowałem żeby zginął bohaterską śmiercią walcząc z Lamami bo był za bardzo złamany po eksperymentach ale to było za ciężkie żeby odgrywać w połączeniu z tym co mam na co dzień. Teraz już znam mniej więcej swoje ograniczenia

Jeszcze raz przepraszam za zawracanie gitary mam nadzieje że nie masz mi tego za złe i będziemy mogli jeszcze kiedyś razem zagrać ?

No to chyba na tyle w kwestii samokrytyki po prostu miałem wrażenie że postąpiłem nieuczciwe i że należy się wam wszystkim jakiś lepsze wyjaśnię.
 
Brilchan jest offline