Wątek: [sesja]Zaświaty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 09:18   #23
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Maria Renata

Ten jego ton wcale mi się nie podoba. Westchnęła. Grecy? To mi rzeczywiście wiele mówi. No, ale każdy wierzy w co innego. Ja w inkluzy, powietrznice i chowańce, ci Grecy w rzekę Styks. Poprawiła warkocz i przerzuciła go na plecy.
- Drogi Fridriku, a jak Grecy - jej usta wykrzywiły się lekko przy wypowiadaniu tego słowa, jednak chłodny ton nie zmienił się. - przekraczali ten ów Styks?
Jeśli to rzeczywiście rzeka, to powinno być to dostrzegalne. Obserwację utrudniała wzburzona tafla wody. Starała się skupić, pomimo sarkań cierpiących dusz i wybrała sobie jakiś daleki punkt orientacyjny, wbijając w niego wzrok. Teraz wystarczy poczekać. Jeśli to ten Styks, to ruch czarnej wody będzie widoczny.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Latilen : 08-05-2007 o 17:38. Powód: przepraszam!! Imienia postaci zapomniałam napisać!!
Latilen jest offline