Wątek: Miasto Bridon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2016, 18:10   #14
JJ
 
Reputacja: 1 JJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znanyJJ wkrótce będzie znany
-Da ,da zapraszam.. - Smyk ożywił się i wyprostował się na krześle , i dopił swoje piwo z uwagi na to ,że gość nie przyszedł z pustymi rękoma ,a z pokaźną butlą jakiegoś wina i dwoma kieliszkami , więc zapowiadał się wesoły wieczór , a może nie?
W czasie gdy nieznajomy "ktoś" przysuwał krzesło i ustawiał kieliszki Ivana przeszło dziwne uczucie ,iż skądś kojarzy owego Jegomościa , nie wiedział skąd , nie wiedział dlaczego , ale jego twarz wyglądała mu na znajomą.
-"Skądś tego chopa znam ,tylko skąd to ja nie pamiętajut , ale jak przyniósł wino to dla mnie każdy nieznajomy może być przyjacielem"Pomyślał sobie i zaśmiał się w duchu i bez zastanowienia zaczął gawędzić do tajemniczego Jegomościa - Rozumiem ,że ta dziewka to twoja zleceniodawczyni i kazała zabić swojego męża co? Sądząc po ubiorze to jest raczej zamożna . Ty się oczywiście nie zgodziłeś ,a ona ci dała po ryju i poszła i coś powiedziała ,ale to już nie moja sprawa . Dużo w tym mieście takich dziewek . I urwał swoją wypowiedź po chwili jednak dodając- Nie tylko ciebie dzisiaj taki miło potraktowali , z resztą sam widziałeś jak mną rzucili , chyba żebra połamałem. Po czym złapał się za bolący bok i wycedził jakieś niecenzuralne słowo w swoim narodowym języku.
Zapomniałem się przedstawić..-Wyciągnął ochoczo rękę do gościa-Jestem Ivan , ale możesz mi mówić Smyk.
 
JJ jest offline