Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2016, 10:05   #103
Gargamel
 
Gargamel's Avatar
 
Reputacja: 1 Gargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Hej

Mam małą prośbę czy mógłbyś mnie usunąć Anonimie z panelu graczy ? Bo nie zasłużyłem sobie żeby tam być skoro nie napisałem ani jednego posta a już tak mam że lubię porządek i mam już w panelu jedną sesje w której nie dałem rady uczestniczyć.

Jeszcze raz przepraszam za problem teraz patrząc z perspektywy rozumiem już czemu mi nie wyszło w tej rundzie Żula. Raz że choroba ale ty też miałeś poważne kłopoty i nie zrezygnowałeś więc to mnie nie usprawiedliwia po prostu niepotrzebnie uparłem się żeby kontynuować Złomokletą. W tej grze z definicji gramy zwyrodnialcami i pasożytami społecznymi a tobie udało się zmienić system parodie w naprawdę niezłą mieszankę oniryzmu, czarnego humoru i prawdziwej ludzkiej tragedii dodając do tego sporo absurdu.

Moim błędem było przecenienie własnych możliwości odgrywania postaci. Choć progresja charakteru Andrzeja była logiczna i naturalna to nie poradziłem sobie z odgrywaniem ćpunowatej wersji Złomoklety w zamyśle planowałem żeby zginął bohaterską śmiercią walcząc z Lamami bo był za bardzo złamany po eksperymentach ale to było za ciężkie żeby odgrywać w połączeniu z tym co mam na co dzień. Teraz już znam mniej więcej swoje ograniczenia

Jeszcze raz przepraszam za zawracanie gitary mam nadzieje że nie masz mi tego za złe i będziemy mogli jeszcze kiedyś razem zagrać ?

No to chyba na tyle w kwestii samokrytyki po prostu miałem wrażenie że postąpiłem nieuczciwe i że należy się wam wszystkim jakiś lepsze wyjaśnię.
Nie, nie i jeszcze raz nie!! Liberum Veto!!!!

Skończ to pierdolenie. Dobrze ci idzie więc nie leć w kulki
 
__________________
Gargamel. I wszystko jasne
Gargamel jest offline