Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2016, 13:04   #15
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację


Ted ciągał Kazacha za jego wąsy, które dla każdego meżczyzny w Kazachstanie były dumą i symbolem męskości. Borat uśmiechał się dalej i kiwał głową mimo, że nie od dziś było wiadomo bowiem, że tylko eunuchowie i kochający inaczej w tym wieku nie mieli zarostu.

-B-O-R-A-T... B jak Billo, mój brat, O jak eee opryszczka genitaliów.... R jak moja zmarła trzecia żona Ruslana... A jak Azamat albo Azalabavaiech, T jak... T jak.. turinturambar co po kazachsku oznacza...

Borat przerwał swoją wypowiedź kiedy zobaczył dziewczynę z kartami.

-Na mosznę wielbłąda...

W głowie zabiły mu dzwony weselne, poleciała fragment piosenki ze "Słonecznego Patrolu", oczami wyobraźni zaś zobaczył Ryoku Nightblade w obcisłym kostiumie ratowniczki ciasno opinającym jej zbyt dojrzałe ciało.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=tDMYDC2jjKM[/MEDIA]

-Nieźle.

Borat pochylił się lekko do biustu dziewczyny a jego uśmiech rozszerzał się wprost proporcjonalnie do tego jak blisko jej piersi się znajdował.

-Za ile?

Żeby zobrazować swoje słowa otworzył swoje usta i rozpoczął wydawanie godowych dźwięków, które podkreślał okazjonalnymi ruchami rąk i języka. Następnie przerwał i wyraźnie podniecony zaczął mówić bez ładu i składu.

-Ja mieć pieniądze. Ty być moja dziewczyna w Kazachastanie. Będziemy mieszkać razem z moją byłą żoną, drugą żoną, siostrą i kochanką. Jest miejsce bo moją trzecią żonę zabił cyrkowy niedźwiedź Milo. Mój sąsiad, Nursultan Tulyakbay będzie mi zazdrościć bo jego kobieta ma piersi jak mały chłopiec.


Borat zaśmiał się ze swojego żartu i lekko zgiął. Następnie podniósł głowę do góry odzyskując powagę.

-Przepraszam, ale najpierw muszę zadać ci kilka pytań. Eunuch ma rację! Jesteś podejrzana o bycie złą... złą kotką! - reporter zamruczał i zadrapał pazurami powietrze.

-Podobnie jak poprzednio odwracasz uwagę od siebie uwagę swoimi... atutami to znaczy kartami. Wiemy, że czaszka zawaliła sprawę, ale co nam da kopanie gościa bez rąk i nóg? Z tego co wiem to ostatnio sprawę zawalili prawie wszyscy. Lepiej skupmy się na obecnej rozgrywce. Ryoku Nightblade masz mój głos dopóki nie powiesz czegoś seksow.. sensownego na swoją obronę.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline