Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2016, 13:16   #18
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
„Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu…”


Krab Sebastian, nadworny kompozytor i dyrygent samego Posejdona, władcy wszystkich mórz, wypłynął do sali na swoim wspaniałym rydwanie z muszelki zaprzęgniętej w dwie złote rybki. Pełen dumy i powagi pomachał szczypczykami wiernym fanom jego wytwornej muzyki.

-Dziękuję… dziękuję, jesteście kochani. - parkując przy głowie jedynej kobiety w tym pomieszczeniu, wyszedł z powozu wprost na sam czubek głowy Ryoku. - Jestem niezmiernie szczęśliwy, że zebraliście się tak liczną grupą… lecz, nie przypominam sobie bym zapraszał was aż tak wielu… - krabik pokłonił się, po czym zmierzył każdego z osoba czujnym spojrzeniem. - No… także ten tego… bileciki do kontroli. Proszę się ustawić w kolejeczce i podchodzić do mnie osobno…

***

-Nie może być! Jestem pewien, że nie rozsyłałem tylu zaproszeń! - dyrygent złapał się teatralnie za głowę, drepcząc w kółeczko po włosach kobiety, od czasu do czasu zaplątując się, którąś z łapek, w jej pukle. Wszyscy z zebranych mieli zaproszenie, na jego unikalny koncert w Hogwarcie. Krab wiedział, że wśród nich kryły się fałszywki, ale biedny Sebuś nie potrafił ich rozpoznać.

- Panowie, dość! Dość! - zawołał, gdy jego fani w panice zaczęli przerzucać się oskarżeniami, kto ma fałszywe zaproszenie z autografem Sebcia, a kto nie. - Na pewno jest na to jakieś wytłumaczenie, proszę się tu o mnie nie bić! Załatwmy to jak dżentelmeni!
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"

Ostatnio edytowane przez sunellica : 13-05-2016 o 13:19.
sunellica jest offline