Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2016, 13:58   #67
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
-Z czego rżysz głupi gnoju - powiedziała Świergotka na zachowanie Boga Wojny dodając -Może i jestem cipą, ale nie głupią - powiedziała elfka. Teraz to już było za wiele gdy Bóg Wojny (ale jakiej wojny tu już nie wspomniał sam Bóg) zaczął z czarodziejki zdzierać majtki, które i tak były dziurawe to Lucyna darła się w niebo głosy.
Zaraz, ale po co ja się drę. Niby my kobiety zawsze się drzemy jak ktoś nas gwałci, i żeby nas jakiś mości książę ze bajki uratował, ale przecież ja się tak nie zachowam - pomyślała brunetka.
-Puszczaj mnie ty chory zjebie. Wielki Bóg Wojny a gwałci biedną elfkę, która ci nic nie zrobiła - rzekła Świergotka dodając -Wiesz co pokażę cycki napatrzysz się i skończymy zabawę co ty na to? Bo ja na to jak na Lato - powiedziała Lucy i okazała gest pistoletu dwoma dłońmi i mrugnęła do “Wojniaka”.
-A teraz do rzeczy - oznajmiła elfka. Świergotka obejrzała się za siebie i widząc Partridge’a, że coś mówi to stwierdziła iż jest z nim ok pokazując kciuk w gorę. Popatrzyła też na gobliny, które szły w ich kierunku i chwyciła jednego z nich za głowę mówiąc -Rzut Pokurczem - po czym rzuciła gobciem (inna odmiana goblina) w Boga Wojny, a jak to nie pomoże to wyduma coś innego.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline