Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2016, 15:12   #20
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Ted przeciągle westchnął i machnął ręką na poczynania Barneya. Był już pewien, że nie zdoła odwieźć przyjaciela od jego planu, jakikolwiek by on nie był. Następnie zaś spojrzał z przerażeniem na broń, którą spomiędzy swoich krągłości wyciągnęła Ryoku. Pobladł i uniósł ręce do góry.

- Spokojnie, spoookoojnie - mówił, nie spuszczając wzroku z dziewczyny. Umawiał się już z takimi wariatkami, dlatego wiedział jak powinien się zachowywać w takich sytuacjach. Wiedział, niestety jego emocje wzięły górę. Skoczył i schował się za plecami Borata. - BEZ PANIKI! Barney ty ją wyprowadziłeś z równowagi, zrób że coś. Cofam swój głos! Nigdy go nie było. Ryoku Nightblade jest miłą osobą i na pewno nie zrobiłaby nikomu krzywdy!

Następnie, gdy atmosfera nieco się uspokoiła, Ted posmutniał i usiadł na krześle.
- Przepraszam za to - mówił do Ryo. - Mam dziś zły dzień. Wsiadłem do złego pociągu, wmieszałem się w jakiś kryminał, dziewczyna mnie rzuciła, a na dodatek jakiś wielki koń ze skrzydłami zesrał mi się na marynarkę, kiedy przelatywał nad nami. No i jeszcze on! - Ted z zapłakaną miną wskazał na Mortuus’a. Wyglądał na załamanego.


- Dlaczego ktoś taki jak on może mieć żonę i trójkę dzieci, a ja nie!? Co on ma takiego, czego ja nie mam!? Co jest ze mną nie tak!? Wytłumacz się ŚMIERCIOŻERCO! Ty porwałeś tą dziewczynkę!
 
Hazard jest offline