Wątek: Miasto Bridon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2016, 22:27   #15
Vilir
 
Vilir's Avatar
 
Reputacja: 1 Vilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwu
-Artur Aras - odpowiedział karłowi chudzielec i uścisnął mu dłoń. - Miło mi Cię poznać Smyku. Jeśli chodzi o tę kobietę, która dała mi po pysku, to rzeczywiście, jest to zleceniodawczyni, tyle że wykonałem już dla niej pracę i nie było to zabicie męża, a dowiedzenie się paru rzeczy, nie istotne jakich. Kobiety nie usatysfakcjonowały informacje, które kazała mi zdobyć, więc stwierdziła, że mi nie zapłaci i do tego mnie spoliczkowała, bo ponoć źle się na nią spojrzałem. - Artur zrobił krótką przerwę by zaczerpnąć powietrza, po czym dorzucił - ale jeszcze się tej rudej suce odpłacę. - Sięgnął po wino i napełnij nim oba kieliszki, a następnie znów spojrzał na swojego rozmówcę - I widzisz, naszym znakiem rozpoznawczym był właśnie zakup najtańszego wina. Nie smakuje ono co prawda dobrze, ale jako że dzisiaj nie zarobiłem, to nie chcę by się zmarnowało, a sam go nie wypiję. Wybrałem więc Ciebie na mojego partnera w tym zadaniu, Smyku. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz. - Artur zrobił łyk zakupionego trunku - Jakby nie patrzeć oberwałeś dzisiaj mocniej niż ja, więc może wino pozwoli Ci o tym na chwilę zapomnieć. - Zrobił kolejny łyk. Nigdy nie był jakimś fanem alkoholu i o ile nie był nim też Ivan, to czekała ich długa noc.
 
Vilir jest offline