Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 17:52   #25
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Maria Renata

Nie, tak się ustać nie da! Zimno. Brrr. Kobieta roztarła dłońmi ramiona i kucnęła. Teraz trochę lepiej.
-Pani zielarko, z tego co wiem to musimy znaleźć łódkę i pieniążka. Jakoś tak to wyglądała. Pieniążkiem zapłacimy za transport. Proste, nie?
Słuchała uważnie Fridrika, jednak nie spuszczała oka z punkty orientacyjnego - czyli skały widocznej na drugim brzegu przypominającej maczugę.
- Skoro już jesteśmy skazani na siebie, mów mi Maryśka. W tym zeschniętym terenie nazywać kogoś "zielarką" nie wypada. - uśmiechnęła się lekko, na chwilę spoglądając na twarz siedzącego na brzegu wikinga.
- A od szukania pieniążka - jakkolwiek wygląda - i łódki można zacząć. Co ty na to Febrianne? - zwróciła się do drugie kobiety, nadal wpatrując sie w maczugę. Lepiej robić cokolwiek niż siedzieć i gapić się w wodę. Poza te krzyki źle wpływają na moje samopoczucie. Pomyśleć, że się delikatna zrobiłam po śmierci... Jakoś nigdy mi coś takiego nie przeszkadzało. Dziwne.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Latilen : 09-05-2007 o 18:09.
Latilen jest offline