Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2016, 17:08   #547
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Nie, nie z tego powodu. Ja się nie obrażam, to tylko gra.
Po pierwsze - Nie mam za bardzo czasu, aby tworzyć jakieś skomplikowane wątki poboczne. Ze dwa miesiące temu był taki czas, teraz im bliżej końca roku, tym dzieciaki bardziej zajmują i w pracy lekko więcej roboty. Sam zobacz na długość moich postów. Może nie jestem w stanie ogarnąć 3 sesji na raz a nie chcę opóźniać czy zwariowanymi postami psuć komuś zabawę.
Po za tym i tak za dużo gram, żona zaraz papiery rozwodowe jeszcze pokaże

Po drugie - Skoro kłamstwo wyszło na jaw, to jest akurat dobra chwila, by mój bohater całkowicie odskoczył od drużyny - logicznie to i spójnie wygląda. Potem trzeba byłoby robić PG kill, albo jakieś inne bezsensowne posty pisać.

Po trzecie - postać którą zrobiłem bardziej nadaje się do sesji w dziczy - na szlaku. Póki co 100% gry było w mieście, interakcje między postaciami, itd a przemieszczamy się transportem czyli postać w zasadzie nieprzydatna w sesji.

Po czwarte - moja jedyna uwaga krytyczna - to jest zbyt liniowe dla mnie - a ja jednak lubię więcej niewiadomych, i więcej światotworzenia. Również więcej kontroli nad postacią - w tej chwili na pewno nie bawiłbym się zbyt dobrze robiąc autoklik i przewiń.

Cytat:
Połowa drużyny odpadła nim dotarliśmy do Nuln i to jeden dwa razy.
Przeszli już prawie pół Imperium, wszystko przed nimi. Powodzenia chłopaki w drodze ku zatraceniu.

P.S - chyba, że istnieje niepisana tradycja, że sesję opuszcza się tylko obrażając się na MG lub na gracza.....hmm, to kogo zbluzgać?
 

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 14-05-2016 o 17:24.
Asmodian jest offline