Wątek: "Zwycięstwo"
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2005, 18:12   #2
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Ciekawe. Choć zastanawiam się, czy nie dyktowane przygodą rpg. Laurana nigdy nie wydawała mi się w książkach tak ciepła (może lepiej: oddana) dla obcych...

Trochę nad tym myślałem. Jeśli mam się czuć uprawniony do wyrażenia własnego zdania (krytyki) - oto ona:
W kwestii języka, chwilami zbyt... Pospolity. Brakuje mu epickiego smaku. Przypomina razcej film dokumentalny niż... Opowieść czy legendę.
Styl "ciut" niedopracowany. Wymienianie z przecinkami, często przy użyciu synonimów, daje wrażenie maślanego masła i owocuje utratą dynamizmu i plastyczności opisu.
Archaizacja języka nie pasuje do klimatu DL - podobnie jak to zdarzyło się w Wojnie Dusz i Smokch Chaosu... "Tożto Sienkiewicz albo-li Henryk..."
Przypadkowe rymy.

Z drugiej strony, interesujące i z dobrym zakończeniem. Treść na "+".

To u kogo w ogródku twórzczości sobie ngrabiłem?? Nazwisko na początku, wiem...
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem