Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2016, 15:13   #742
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
- Tylko bez psich synów proszę – Galvin trochę zdziwił się przesadnie agresywną reakcją krasnoludów, przecież nie był tutaj pierwszy raz, a jego zachowanie nie odbiegało od tego które prezentował wcześniej – skarciłem dziewkę bo mi wczoraj jakieś spalone mięsiwo przyniosła. Nie szukam zaczepki. Z resztą gdzież bym śmiał awanturować się z właścicielami najzacniejszego lokalu w okolicy? Przepraszam jeślim godność, któregoś z panów uraził, czy też dziewkę do płaczu sprowadził. Nie to było moim celem – kapłan nie czuł gniewu ani nienawiści, skarcenie dziewki było w rzeczywistości pozą, pozą jaką przybierał przed innymi ale też przed samym sobą. - Kapłan Bane'a musi budzić respekt. Tego go nauczono – tuszę moi panowie, że wybaczycie mi moje oschłe zachowanie, acz jeśli taka gospodarzy wola mogę lokal opuścić.
 
Pliman jest offline