Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 19:41   #85
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Spojrzał na Baldwinę. Zaczynał się przyzywczajać do jej pytań. Ale chyba polubił.
- Pewnie że podejrzanie. Dlatego powiedziałem mu sam, że tutaj może byle złodziej wejść i wyjść a on powinien zapewnić sobie ochronę przed takimi wypadkami. Powiedziałem mu, że zgłosi się ktoś ode mnie i będzie można taką ochronę spokojnie załatwić. Szkoda by było zajazdu... - skończył Johann.
- W Altdorfie, jak wszędzie w dużych miastach, działają rozmaite gildie. Dzielą się one wpływami i każda ma swoją działkę. Ze złodziejami nie jest inaczej. W stolicy działają trzy naprawdę liczące się grupy. Jedna, ta w której terminujecie, to Szaraki. Drugą stanowią Potolce i trzecią Skandyści. Wszystkie one tworzą jedną gildię złodziei w której szefowaniu biorą czynny udział. Każda z grup ma przydzielony obszar działania i nie zapuszcza się do innych. Dla swego dobra. I właśnie te tereny, gdzie teraz jesteśmy to nasze tereny. Tutaj wszystko podlega Szarakom i nie dzieje się bez ich zgody. A jeśli coś się zdarzy, to nie trwa to długo. Tak to wygląda choć nie wiem, czy tą odpowiedzią wyprzedziłem odpowiednie pytanie - znów pojawił się na jego twarzy uśmiech.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline