Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2016, 13:51   #571
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Oni powożą, ładują towary,
I w tym celu muszą spać pełne 8 godzin, bo jakby czterech z nich spało 6 to z kozłów pospadają? Poza tym wozy są już załadowane.

Naszym zadaniem jest walka w obronie karawany, aby to skutecznie robić musimy mieć czary. Jeśli ja i Lilius będziemy stać na warcie, to następnego dnia nasz wkład w walkę będzie się ograniczał do piszczenia i chowania się za innymi członkami drużyny. Za to też nam nie płacą. Poza tym pilnowanie koni należy do woźniców, zapewne spętane pasą się gdzieś w pobliżu. Przy okazji pilnowania koni mogą mieć baczenie, czy nie nadciąga banda orków.

Tak jak pisałem ja śpię. Jeśli by wyniknął jakiś niemożliwy do rozwiązania problem z tymi, woźnicami to sugeruję nieczarującym wzięcie wart. Sen to 3 HPki, czar leczący 1 poziomu 3+k8. Lepiej mieć czarusiów z czarami.

Cytat:
Napisał Morfik Zobacz post
Wartę powinny pełnić postacie, które najmniej oberwały w ostatniej walce.
Czyli niziołek. Nie ma sprawy, ale następnego dnia jest was o jednego mniej.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline