Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2016, 08:51   #1
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
[DnD 3.5 FR] Na szlaku po chwałę i bogactwo - rekrutacja dodatkowa v2

"NOWY CZŁONEK DRUŻYNY POSZUKIWANY!"


Witam wszystkich zainteresowanych rekrutacją dodatkową do mojej sesji DnD "Na szlaku po chwałę i bogactwo"

W związku z odejściem jednego z graczy postanowiłem dobrać jedną chętną osobę, która zajmie jego miejsce.

Zainteresowanych odsyłam do oryginalnej rekrutacji -> Rekrutacja ([DnD 3.5 FR] Na szlaku po chwałę i bogactwo)


Jeśli chodzi o technikalia to nic się nie zmieniło, postać tworzycie wg. wymagań z pierwszego naboru. Gracz, który opuścił sesję pełnił rolę czaromiota. Nowa postać może zastąpić jego miejsce, ale nie nalegam, żeby to był zaklinacz, mag czy inny czaruś Postać powinna wpasować się do drużyny. Zarówno charakterowo (a może zwłaszcza) jak i klasowo.

Muszę zaznaczyć, że ważniejszy dla mnie jest roleplay niż mechanika, więc jeśli jesteś graczem, który musi kurczowo trzymać się zasad bo inaczej wpada w katatonię to nie polecam.

Tak samo jeśli idzie o trzymanie się wytycznych z podręczników. To moja wersja Faerunu więc nie koniecznie to co jest w książkach jest obowiązujące.

Trzeba to mieć na uwadze przy zgłaszaniu się

Link do komentarzy, oraz link do sesji.

Nie daję terminu rekrutacji, jak zgłosi się ktoś chętny z sensowną KP i nieposzlakowaną opinią na LI ( ) to zamknę rekrutację. Chyba, że zainteresowanych będzie więcej i uprzedzą, że pracują nad KP to jestem skłonny poczekać

Zapraszam, polecam tego allegrowicza, czy coś
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)
Lomir jest offline