Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 22:52   #23
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry Bogard

Terry stał sobie koło stołu taktycznego i rozmyślał. Nagle jego telefon przy biurku w CIC zadzwonił, podszedł do niego. Podniósł słuchawkę po czym powiedział:

- Komandor Bogad.- usłyszałem że Major Gener chce ze mną rozmawiać sam na sam, wysłuchałem wszystko po czym opowiedziałem.
- Dobrze, spotkajmy sie w mojej kajucie za 10 minut. - po czym odłożyłem słuchawkę.

Rozejrzałem się po całym CIC po czym zwróciłem się do Godfrey:

- Godfrey. Myślę że poradzicie sobie tutaj beze mnie, będę u siebie w biurze jakby sie coś działo to proszę dzwonić. - patrze na jej reakcje po czym wychodzę i kieruje się do swojej kajuty.

Gdy do niej docieram, kieruję sie do kuchni stamtąd biorę mleko i popijam trochę z butelki. Zamykam lodówkę, a mleko biorę ze sobą. Idę do mojego biurka rozsiadam sie w fotelu i czekam na major'a Gener'a w między czasie popijając mleko.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline