Wątek: Miasto Bridon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2016, 18:17   #20
Kampio
 
Reputacja: 1 Kampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłośćKampio ma wspaniałą przyszłość
Eithne Incestum

Mężczyzna był zdziwiony twoją wizytą
-Spodziewałem się pani nad ranem.No ale tak się pani śpieszy to przejdźmy do rzeczy.-Powiedział z dobrotliwym uśmiechem.Wszystko w nim można było określić tym właśnie słowem.Dobrotliwy.Przypominał bardziej dziadka cieszącego się wizyty wnucząt niż kupca.Wiek tylko sprzyjał temu skojarzeniu.Klemens Loferr widać to było przekroczył już sześćdziesiąt lat a nieubłagany siódmy krzyżyk zbliżał się wielkimi krokami.Wskazał gestem najbliższy fotel.
-Sprawa nie jest skomplikowana.-Rozpoczął-Mam zamiar zakupić dużą partię broni,a następnie wysłać ją statkiem za morze.Problem polega na tym że broń należy do Bartona Retora. Człowiek ten nienawidzi mnie od czasu kiedy wybrano mnie na członka rady.Pewnie sam miał ochotę na to stanowisko.Nie jest to z resztą ważne. Pani jest nowa w mieście , nikt pani nie zna.Proszę przekonać Bartona aby sprzedał Pani tę broń.Za całość zapłacę oczywiście ja.Oczywiście broń też trafi do mnie. Jeśli chodzi o kwestie zapłaty -Tutaj starzec zamyślił się chwilę po czym kontynuował-To zależy już od pani.Otrzyma pani całość jaką uda się utargować względem początkowej ceny.
-W tej chwili podsunął w twoją stronę zapisany pergamin.

200 Kusz
400 Mieczy
3000 bełtów stalowych
150 Halabard
50 Morgensternów

Cena całości towaru 700 talarów

Biuro Bartona mieści się w magazynie , gdzie przechowuje on towar.


Tutaj znajdują się wszystkie potrzebne pani informację.-Kontynuował stary.-Rozumiem że mogę liczyć na pani współpracę ?


Ivan "Smyk" Ivanowicz Artur Aras

Ruszyliście we wskazanym przez Artura kierunku.Szliście oczywiście od jednej strony ulicy do drugiej. Nie wiedzieć czemu budynki naokoło was Zaczęły robić się wyższe , a i ludzi w podobnym do was stanie zaczęliście mijać mniej. Ostatecznie znikli całkiem.Gdzieniegdzie zaczęły pojawiać się nawet pojedyńcze skwerki z zielenią. Jeden z nich zwiedziliście całkiem dokładnie kiery to Artur potknąwszy się o nierówno ułożony bruk wylądował w nim twarzą. Wykorzystując nagłe pojawienie się światła Smyk postanowił pomóc wstać towarzyszowi. Jednak przeszkodził mu w tym ciężar dłoni spadającej mu na ramię. Dopiero po chwili zrozumieliście źródłem światła są pochodnie trzymane przez kilku żołdaków w kolczugach. Nie mogliście też zrozumieć jakim cudem nie zauważyliście zbliżającego się patrolu straży miejskiej.Przemyślenia przerwał wam głos dochodzący , a tak się wam przynajmniej wydawało z głębokiej studni.

-.....Urwaaaaa kolejne mendy.Słyszycie mnie brudasy? Co wam do łba strzeliło po nocy się szlajać spokój spokojnym mieszczanom zakłócać.To jest górne miasto a nie wasza zafajdana dzielnica portowa.Macie szczęście że już dzisiaj wrzuciliśmy do karceru kilku wam podobnych i nie mam ochoty wlec tam kolejnych pijaków.-Dowódca patrolu przerwał na chwilę przemowę po czym kontynuował zaplatając ręce na piersi.- Dobra macie chwilę aby się wytłumaczyć.Może nie jesteście aż tak pijani aż mi się wydaje . No słucham co macie mi do powiedzenia byle szybko, bo zmiana mi się kończy.


Strażnik Miejski
Walka wręcz 5
Zręczność 4
Inteligencja 3
Magia 2

Strażnik Miejski
Walka wręcz 4
Zręczność 4
Inteligencja 2
Magia 2

Dowódca patrolu.
Walka wręcz 5
Zręczność 5
Inteligencja 6
Magia 2
 
Kampio jest offline