Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2016, 17:05   #23
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Ok. Dobrnęliśmy do końca, w każdym razie 1 rozdziału.
Nie wszystko przeprowadziłam jak chciałam, niektóre wątki zbagatelizowałam. Życie.
Niemniej dumna jestem, że wyszła sensowna całość i daliśmy radę. Tu powinnam napisać jakimi jesteście świetnymi graczami ale to już przecież wiecie to się nie będę powtarzać.
Pozostaje kwestia czy tak zakańczamy czy chcecie jeszcze ciągnąć? Mam na uwadze na razie jeden krótki jednostrzał, relaksujący i bez spinki i powagi, zluzowanie po ciężkich teologiczno egzystencjalnych tematach i hordzie trupów.;] Czy coś dalej, nie wiem ale pewnie dopóki chęci będą to będę coś dopisywać i kampanie rozbudowywać. Ale nic na siłę. Tu ciężko nam było skończyć więc mierzmy siły na zamiar. Damy radę? Z drugiej strony nie widzę potrzeby wyznaczania sztywnych terminów. Ma być fun. Wypowiadajcie się. Także w kwestii epizodu 1, co spierdzielone, co można na przyszłość lepiej etc. Refleksje, komentarze, uwagi.
Dziękuję wam za wasz czas i zaangażowanie. Jesteście świetni.
Aha - jak chcecie możecie dopisać coś na finał od waszych postaci. Jak nie to też dobrze.
 

Ostatnio edytowane przez liliel : 22-05-2016 o 17:07.
liliel jest offline