Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2016, 14:26   #13
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Myślę, że standardowe jakieś dożynki czy inne święta zbiorów będą na miejscu. Święto za zmarłych. Święto jedności rasowej. Może jakaś bitwa miała miejsce niedaleko Szuwarów, więc święto na cześć bohaterów w niej walczących. Pomysłów jest sporo, wystarczy np. poczytać Dziadów


E.
To i ja dorzucę moją karciochę. Niestety nie chciałem się za bardzo rozpisywać w historii, bowiem postać duchownego ma dopiero co przybyć do wioski. Jako, że miała to być historia ogólnie znana, to musiałem się tu ograniczyć. Ale nie martwcie się, M&M'sy znają historię prawdziwą




Theseus Glaive

Duchowny
człowiek, mężczyzna, 46 lat

Nikt tak naprawdę nie zna tego człowieka, bowiem dopiero co przybył do Szuwarów. Ojciec Lou, który dotychczas zajmował się świątynią Batiseistów, wyznawców Wielkiego Budowniczego w Szuwarach, na spotkaniach z wiernymi zachwalał jednak swojego zastępcę. Na miejsce starego, schorowanego już duchownego miał przybyć ktoś z samej stolicy. Ponoć to surowy i kompetentny kapłan, człowiek wielkiej wiary i jeszcze większego poświęcenia. Krążyły plotki, iż jest on odpowiedzią diecezji z Matrice na panującą w tych okolicach biedę i podupadające aspekty ekonomiczne oraz religijne.

„To twardy i uparty człowiek” - mówił ojciec Lou. „Bez wytchnienia dąży do wypełnienia narzuconych przez siebie celów. Nie boi się zmian, które zresztą sam stara się wprowadzać. To nasza nadzieja na lepszą przyszłość”.
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"

Ostatnio edytowane przez MTM : 23-05-2016 o 15:40.
MTM jest offline