Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2016, 14:43   #8
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Kiedy Kastor usłyszał zakrzyknięcie strażnika opuścił kuszę. Nie chciał by Elektorski czuł się zagrożony i pod presją.
- Nazywam się Kastor von Grungerg.- Powiedział ale strażnik i tak bacznie go obserwował.
- Chciałbym spotkać się z Grafem von Wolmar.- Na te słowa strażnik się lekko rozluźnił i zaczął się śmiać.
- I co? Myślisz, że od tak wejdziesz i będziesz przeszkadzał?- Odpowiedział kiedy się opanował.
- Jeśli przekażesz prośbę mą z pewnością będę miał pozwolenie. Graf powinien mnie pamiętać a jak nie to moje nazwisko.- Kastor rozejrzał się za jakimś miejscem gdzie mógłby spocząć.
- Jeśli łaska ja tu poczekam i proszę o przekazanie mych słów.-
Strażnik stał i patrzył na siadającego na jakimś większym kamieniu, który zapewne był wcześniej częścią któregoś z budynków.
Kastor nie naciskał na strażnika bo wiedział, że pewnie mnóstwo ludzi chce się tu dostać licząc na leprze warunki. Miał nadzieję, że strażnik zechce wysłuchać prośby i poinformuje kogo trzeba.
 
Hakon jest offline