Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2005, 11:40   #7
Elvin
 
Reputacja: 1 Elvin ma wyłączoną reputację
Cytat:
dodatkowo równowazy klasy i rasy
No tak, mnich zadający 25d12 + siła, mający9 ataków w rundzie..... masz rację równowaga jak diabli :P
Cytat:
Zresztą „zawsze znajdzie się większa ryba”
Tu się zgadzam. Wyjdzie nowy dodatek, będą mocniejsze przepaki :P

Cytat:
ja tam edycje 3.5 uwielbiam i bedę jej bronił :]

jak już Hood wsponiał nowa edycja poprawia błędy starej a dodatkowo równowazy klasy i rasy ( ale LA i tak nie usuneli ).
I chciałbym tylko powiedzieć że nie neguję tego iż 3,5 popawia pare błędów starej edycji, tylko chodzi o to że 3,5 daje tak masakryczne możliwości zrobienia postaci -POTWORA, że MG musi się długo napocić by potwór-przeciwnik był dla gracza choćby małym zagrożeniem(patrz to że można zrobić mnicha z obrażeniami 25d12).

Cytat:
Co do przepaków, jezeli gracze umieją grać ( rozumiem przez to odgrywac) swoimi postaciami, to tylko mają radoche z tego co potrafią ich postacii. Nie widze w tym nic złego gdyz przeciwnicy i potwory z jakimi gracze sie spotykają tez sa przeciez podpakowane. Daje to mozliwość stworzenia niesterotypowej postaci a to przeciez plus +.
Zbaczam z tematu, ale nie oszukujmy się, 80% graczy, którzy robią postacie, by były pakerne, z odgrywaniem ma ogromnie problemy.

POZA TYM:
AO, możesz nie rozwijać OT? Bo ja w moim poście nie powiedziałem że 3,5 jest zła (bo nie jest) ale chciałem rozpocząć dyskusję o tym jak sobie radzić z przepakami które są w 3,5. A nie ma ich w 3.0 (90% klas służących do przegięć jest z 3.5). A od tego czy gracze umieją, czy nie umieją sobie zrobić oryginalnej postaci, to już na inny temat. Więc proszę Cię, nie rozwijaj off topicow,

Pozdrawiam.


EDIT:
Cytat:
Zresztą „zawsze znajdzie się większa ryba”
Namyśliłem się. Znajdz mi oficjalną "większą rybę" na Elma
 
Elvin jest offline