Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2016, 23:13   #110
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację

- To c otu widzicie, to rezultat wandalizmu orczych piratów. Zbezcześcili moją świątynię. Trzy pokolenia temu przybyli tu ludzie Kruszwika i wybili dawnych mieszkańców. Jednak pozostawili to miejsce nietknięte, nienaruszone. Od tego czasu, moje sanktuarium było wystawione na wiatry i sztormy, niszczało i gniło, jednak nie byłam urażona - gdyż wszystko co śmiertelni wnoszą ma też i swój kres. Jednak orczy, bezmyślny akt wandalizmu rozzłościł mnie. Zdecydowałam zniszczyć wyspę i całe życie na niej, jako prawidłowe oczyszczenie brudu jaki nanieśli orkowie. Nie widzę powodu byście wy ginęli z powodu grzechu innych, dlatego nie zniszczę wyspy dzisiejszej nocy, tak jak uprzednio planowałam. Powstrzymam mą każącą dłoń do jutra i nocą wyspa zostanie zniszczona. Jeśli zbiegniecie do tego czasu, gdy wyspa zatonie, zadbam o to by wasza łódź nie doznała szkody. To trudna próba. Wiem że nie wybraliście swojej drogi z własnej woli, dlatego udzielę wam pomocy: Na wyspie znajdują się różne przedmioty. Do czasu gdy przebywacie na wyspie, pozwolę wam ich używać jakbyście byli w tym biegli. Może znajdziecie przedmioty magiczne, używajcie ich rozważnie, ich pomoc będzie nieoceniona.

 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline