Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2016, 23:17   #12
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
Jak większość może wie - organizacja eventu pozostawiała wiele do życzenia.

Siedziałem sobie i myślałem jak można by rozwiązać to inaczej, co poprawić i sam wykoncypowałem mniej więcej tyle:

- pakiet startowy poza kartą magnetyczną (która była, ale nie działała) zawierałby opaskę na ramię z symbolem reprezentującym klasę (które w pierwotnej wersji okazały się zbędne...) - krzyżem w kółku (lekarz), kluczem francuskim (technik/inżynier), kolbą chemiczną (naukowiec) oraz karabinem (żołnierz).
- klasy posiadałyby cechy pasywne oraz aktywne (aktywne opcjonalnie). Cechami pasywnymi byłaby możliwość wstępu do odpowiednich lokacji - lekarz do szpitala, inżynier do centrum komunikacji, naukowiec do laboratorium, a żołnierz do koszar/arsenału.

- teren rozgrywki podzielony byłby na strefy bezpieczne (ogólna strefa bezpieczna - wejście, bufet, wc itd.) szpital, koszary/arsenał, laboratorium, centrum komunikacji oraz szereg neutralnych miejsc (nazwy do dopasowania, coś w klimacie - magazyn żywności, pomieszczenie z generatorem prądu, zbiornik na wodę).
- na wejściu do stref bezpiecznych staliby aktorzy - żołnierze broniący ich przed zombie
- strefy połączone byłby korytarzami, gdzie poruszałyby się zombie, które mogą atakować graczy
- złapany gracz ma "time out", kilka minut np. stania pod ścianą korytarza, gdzie został złapany i dopiero może ruszać dalej lub minusowe punkty(jeśli karty magnetyczne byłyby sprawne)

- do lokacji sprecyzowanych dla danych klas byłby przewidziane przedsionki dostępne dla każdego, jednak "wnętrze" strefy byłoby jedynie dla klasy
- pozostałe lokacje byłby ogólnodostępne


- w lokacjach (odpowiednio i JASNO oznaczonych) byłby elementy zagadek

Ot tak na szybko kilka przemyśleń
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)

Ostatnio edytowane przez Lomir : 28-05-2016 o 23:20.
Lomir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem