Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2016, 19:07   #15
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Przestań sępić Dunk i tak cię wspomogliśmy tymi gumkami - Odezwał się Basista Mortimer zwany Mortym. Całe życie był zgorzkniały, bo miał ciężkie dzieciństwo.
- No, racja wszyscy wiemy, że masz ze sobą kasę tylko się zgrywasz ze sknerstwa - Poparł go Terry.
- Ehh, niech wam będzie to nie ze sknerstwa ale z powodu zasad a niestety ten faszystowski świat jest tak urządzony że muszę być wyposażony w kasę na wszelki wypadek ale skoro nie doceniacie mojego oddania wartościom po za pieniężnej wymiany idę odnaleźć damę mego serca - Powiedział żartobliwym tonem.

Dama jego serca zareagowała na jego nie rycerską propozycje tak jak się spodziewał - Heheh, wiesz że żartowałem co nie ? Za to ciebie kocham nie jesteś żadną wypindrzoną księżniczką, która obraża się o byle, co! Obiecuję ci, że wezmę cię na drogą kolacje będzie to pierwsza rzecz, jaką zrobię, jeżeli znajdę na ulicy wypchany portfel albo uda mi się przeprowadzić skuteczną rewolucje zależy od tego, co wyjdzie pierwsze a na razie chodźmy wypełnić ten kompromis - Odpowiedział zadowolony.

- Ja też się o niej dowiedziałem dopiero wczoraj młody szybko działa nie ma, co a dziewczyna wydaje się miła - Odpowiedział zgodnie z prawdą te jej dziwne zachowania to pewnie mu się zdawały.

- Kate to moja dziewczyna Emilie, Emi to koleżanka z klasy Remiego poznajcie się - Przedstawił obie panie - I jak się podobał koncert ? Jak poszło z ulotkami kochanie ? - Spytał zamawiając dwa piwa oraz dwie wody z cytryną dla nieletniej młodzieży, ponieważ nie chciał wpędzać barmana w kłopoty a nie uznawał szkodliwych dla zdrowia wynalazków typu pędzona na syropie glukozowym cola.

Reakcja na Jimma

- Jaki znów Sugar? Chodzi ci o mojego młodszego brahola? O w mordę, jaka głupia ksywa! - Duncan ryknął śmiechem i klepną się w udo - Ja nie mogę! Słuchaj, kim ty niby jesteś stary? I jakim cudem on ci niby wisi kasę? To teraz rekiny pożyczkowe za nieletnimi się wałęsają? Dobra nie jestem sztywniak, więc nie wezwę glin ile smark ci wisi? Rodzice są dziani więc powinno się udać coś z nich wyciągnąć ale za jednym zamachem nie da rady jeżeli to jakaś większa suma - Wyjaśnił - Tylko się nie wkurwiaj za mocno stary na pewno dojdziemy do porozumienia a z młodym to ja się kurna rozmowie po swojemu ale chujowy byłby ze mnie brat jakbym pozwolił żeby jakieś mafie czy inne rekiny łamały mu palce co nie ? - Spytał czekając na konkrety.
 
Brilchan jest offline