Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2016, 17:47   #16
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Deep był przygotowany na to, że rozmówca może być trudny z powodu popsutego od używek mózgu, w sumie przerabiał takich gości na codzień gdy wracał w swoje rejony, ale mimo wszystko odpowiedź brata Sugara spowodowała kilkusekundową ciszę konsternacji ze strony Jimmy'ego. Zaśmiał się dla niepoznaki. "Jeszcze nie teraz, Jimmy", oparł się pokusie mocy w myślach, po czym dalej leciał w pręta z ekipą. A właściwie skupił się wyłącznie na najbliższej rodzinie swego celu.
- Nie, nie. Źle mnie trochę zrozumiałeś. Jestem... ee... Jimmy. I to nie twój brat wisi mi kasę, ale ktoś twemu bratu. I ja właśnie od niego. Słuchaj, sprawa jest prosta, ale kasa do rąk własnych. Jak chcesz by brat odzyskał kasę, to z łaski swojej wskaż mi drogę do niego.
 
__________________
Something is coming...

Ostatnio edytowane przez Rebirth : 31-05-2016 o 17:53.
Rebirth jest offline