Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2016, 23:37   #46
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
-Nie martw się nie zostawimy cię całkiem samej nawiążę z tobą połączenie telepatyczne i będziemy ci pomagać po prostu żadne z nas po za tobą nie przeżyłoby w środku za długo. - Wyjaśnił Yano, po czym, dotknął jej czoła.

“Raz dwa trzy próba połączenia jak mnie słychać”
- Usłyszała przyjazną obecność jakże inną od wspólnej jaźni jej rasy, która właśnie się na nią wydzierała na przemian wzywając od śmieci i przekonując, że nie jest za późno, aby zawrócić z tej drogi i stać się najpotężniejszym Łkającym Aniołem w historii bohaterką całej potężnej rasy po kres istnienia wszechświata.


“Wow, ale nieprzyjemne a ja myślałem, że ja miałem ciężko z nieustającym bębnieniem, które wsadziła mi w głowę Rada Władców Czasu „
- Pomyślał do niej ze współczuciem Mistrz.


“Pierwszą rzeczą, którą trzeba będzie zrobić jak będziesz w środku to zerwanie twojego połączenia z nimi oraz wymazanie wszystkich danych, jakie z ciebie wyciągnęli”


Gdy jego kolega peklował jak stara przekupa na łączu telepatycznym Doktor wyjął soniczny śrubokręt i zaczął wprowadzać poprawki w uprzęży.

- Przepiąłem większość mocy pomiędzy przetwarzanie energii a tarcze dodałem kilka rozwiązań podpatrzonych u Starka dzięki temu będziesz miała sprzężenie zwrotne które powinno ci ładnie ograniczyć negatywne efekty przeładowania energetycznego w tamtym pomieszczeniu

-Ja nie jestem takim mózgowcem jak tych dwoje, ale będę cię dopingować jestem w tym całkiem dobra, bo w liceum byłam cherleederką
- Powiedziała Buffy, po czym wyskandowała

- Kto skopie ektoplazmiczny kościsty tyłek psychotycznej fance Sadomaso?! ŚMIESZKA! ŚMIESZKA! ŚMIESZKA!
- Przy wykrzykiwaniu imienia ułożyła ręce w litery S- M- I -L -E rzeczywiście sprawiała wrażenie jakby miała w tego typu rzeczach doświadczenie.

- I jak lepiej? Nie stresuj się widziałam wielu herosów i herosek zarówno u siebie jak i w tym świecie i ty się nadajesz do tej roboty idealnie. Prawdziwa bohaterka nie, dlatego nią zostaje, że nie boi się powołania, ale właśnie, dlatego że pokonuje swój strach wierzę w ciebie
- Powiedziała poważnym tonem nawykłego do przemawiania dowódcy, po czym podeszła do anielicy i przytuliła ją tak mocno, że odrobinę skruszyła jej kamienną powłokę - Oh wybacz nie znam własnej siły.

***


[MEDIA]http://pm1.narvii.com/5901/5427d56c23fc3782abdd07434a10f527184204b2_hq.jpg[/MEDIA]


Gdy przeszłaś przez drzwi niemal od progu zalała cię fala gorąca niemal nie do zniesienia tarcze energetyczne momentalnie się uruchomiły a ty poczułaś się jakbyś weszła do sauny albo stanęła pod bardzo gorącym prysznicem. Drugim wrażeniem, jakie czułaś była niesamowita sytość każde uderzenie gorąca było kolejnym ogromnym posiłkiem wcześniej otrzymane rany zagoiły się momentalnie im bliżej byłaś Oka tym te uczucia się nasilały udowadniając, że zbyt dużo dobrego również może być mało przyjemne.

“Jeszcze tylko trochę musisz wejść do środka uprząż umożliwi ci przeskoczenie między wymiarami w tamtym miejscu powinno to być proste, bo ściany czasoprzestrzenni są tam bardzo cienkie niemal nie istnieją „
- Pomyślał do niej, po czym, wyjaśnił jak ma to zrobić.

Gdy to uczyniła świat rozmazał się jeszcze bardziej a ona się poczuła jakby ktoś wlewał wrzący metal pod jej skórę “Trzymaj się spróbujemy dać ci mentalne osłony” poczuła w swojej głowie obecność dwóch Władców Czasu, którzy wzięli na siebie część jej bólu.

Mogła znów myśleć! Akurat wtedy do wnętrza Oka wleciała Mistrzyni jej forma zbladła, co oznaczało, że jeżeli zaraz czegoś nie zrobi zniknie.

[MEDIA]http://media.irishcentral.com/images/MI-Lady-in-White.jpg[/MEDIA]

Mistrz nie mógł swej prośby ubrać w słowa gdyż był zbyt zajęty osłanianiem umysłu Śmieszki jednak przekazał jej, o co mu chodziło za pomocą obrazów i idei.
Cytat:
"Proszę nie zabijaj jej. \ Masz w sobie matryce Władców Czasu pokieruj energią\ pozwól jej zostać Władczynią \ Mistrzynią wiem, że jestem groźny ona też \ Continuum nas potrzebuje \ Ja chcę być tutaj z Buffy ona mnie zastąpi"
Doktor wpierw był zszokowany potem dołączył się do prośby:
Cytat:
"Zrób to proszę skoro Yano przestał być Mistrzem jej też się pomoże\ daj jej szanse \ ja dałem tobie \ Trzeba mieć nadzieje \ Śmierć jest zbyt ostateczna "

Władcy Czasu zaczęli jej doradzać, co dalej powinna zrobić pokazali jej jak może wypalić swoje połączenie ze wspólną jaźnią rasy. Doktor zorientował się, że mogła przy okazji spróbować przetransformować swoje ciało.

Wchłonęła w siebie tyle energii regeneracyjnej a uprząż ma w sobie matryce dwóch Władców mogłaby przekształcić siebie samą w hybrydę Łkającego Anioła i Władcy Czasu miałaby wtedy organiczne ciało i posiadłaby wszystkie wady oraz zalety tego stanu.

Mistrz sprzeciwił się bał się jakieś starej przepowiedni o hybrydzie, która zgładzi świat. Odradzał Śmieszce posiadanie słabego ciała, przestrzegał, że nie sposób przewidzieć, które cechy dwóch ras będą dominujące. Doktor namawiał twierdził, że życie to przygoda mówił, że nie warto wierzyć w stare bajki wierzył też, że Śmieszka będzie piękna i potężna niezależnie od wybranej przez siebie formy.

Był jeszcze głos Pamięci Rasowej aniołów, który na przemian krzyczał i groził, aby za chwilę namawiać oraz przymilać się oczywiście Łkające Anioły pragnęły, aby zabiła wszystkich, po czym, zdobyła dla nich moc i przejście do wszystkich światów.

Pierwszy obrazek to kadr z serialu drugi pochodzi ze strony irishcentral.com

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-06-2016 o 10:37. Powód: Dopieszczenie posta
Brilchan jest offline