Wątek: [Kult] Kąty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 00:36   #48
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Bob Smith

Około 30 letni brunet z bujną czupryną, lekko zarośnięty 2 dniowym zarostem o miłej aparycji spoglądał się głębokim badawczym wzrokiem, siedział wspierając sie przy tym rękoma i obserwował wnikliwie grupę osób go otaczających, jego wzrok jeszcze jakiś czas wędrował w stronę pustego łużka nim ostatecznie spoczął na zebranych.
Witam, nazywam się Bob Smith, może to zabrzmi śmiesznie ale zazwyczaj jak widzę świerzo poranionych to przyjmuję ich jako klijentów i pomagam wyciągnąć sporą sumkę od sprawców ich nieszczęść.
Tu spojrzał się na swój szpitalny fartuch i uśmiechnął sie na myśl w jakim stroju przyjmuje klijentów.
Nie wiem co dokładnie miał na myśli ten murzyn który wychodził ale nie spodobało mi się to co powiedział. Proponuję aby każdy się przedstawił i powiedział co mu się wydarzyło i jak się tu znalazł, jeśli ktoś chce skorzystać z prawniczych usług to także służę pomocą.
Co do mnie to wygląda na to, że moje serce nie chce pracować tak jak sam bym sobie tego życzył. Nie wierzę jednak, żeby ktoś maczał w tym palce...choć jeszcze nie słyszałem Waszych relacji.
 
Eliasz jest offline