Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 08:50   #47
Khel
 
Reputacja: 1 Khel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodze
Khel

Khel spojrzał na Falcona zadającego pytanie, a potem na Vallesa, który na nie odpowiedział i poszedł na spytki. Sam zastanawiał się, kim był wielki człowiek.

- Może to Imperator, a może Sigmarita, a może jeszcze ktoś inny.

Khel czytał kiedyś o Sigmaritach, którzy walczą z wojownikami chaosu z wręcz fanatyczną zaciekłością. Czytał również o bestiach chaosu i wiedział, że ta, która dopadła tego biednego człowieka mogła wyrządzić mu dużo większe szkody niż tylko rany.

- Wiesz, czym są mutację.

Spytał Khel Falcona, nie czekał jednak na odpowiedź i sam jej udzielił.

- Mutację to zjawisko polegające na deformowaniu się części ciała, zdarza się, że na jaj skutek zmienia się psychika ofiary. Jednym słowem nie daj się nawet drasnąć temu ścierwu, które zobaczysz niedługo, bo możesz skończyć tak jak ono. O ile wiem coś na temat mutacji, to o ich leczeniu nie wiem nic, nie mogę nawet stwierdzić czy skutki takie są odwracalne. Nie obawiaj się prawdopodobieństwo, że ktoś przeżyje atak pomiotów chaosu jest naprawdę znikomy.

Khel wypowiadał te słowa raczej jak nauczyciel niż kat, nie chciał przestraszyć przyjaciela, a jedynie przedstawić mu niebezpieczeństwo, które na nich czyha. Khel czekał spokojnie na powrót Vallesa z wieściami o owym człowieku.
 
__________________
"Gonna die in hell,
gonna pay for all his sins"
Khel jest offline