Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2016, 10:13   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Punk uśmiechnął się i wyciągnął rękę do uścisku - Duncan miło mi - Kiedy usłyszał ze ma pójść jakaś kasa w stronę młodego zrobił się podejrzliwy - Zaraz, zaraz, czemu niby masz być winny kasę takiemu szczylowi? I to jeszcze jakąś większą? Bo o parę funtów nikt by nie robił takiej chryj? Kurwa czy on zaczął sprzedawać te swoje tabletki na ADHD? Słyszałem, że to się często zdarza, bo zdrowi się lepiej skupiają przed egzaminami... - Chłopak przestał wyglądać przyjaźnie - Słuchaj no Jim wygrałeś los na loterii zatrzymaj sobie swoją kasę i zapomnij o tym kontakcie jasne? I przekaż innym "Sugar is closing down his candy shop" capchiy? Już ja się z nim rozmówię! - Wstał od baru z zamiarem odnalezienia młodszego i naprostowania go.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-06-2016 o 18:23.
Brilchan jest offline