Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2016, 22:11   #18
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
"No co za cymbał!" przeklnął w myślach Jimmy, zupełnie nie spodziewając się że punk po prostu go spławi. Nie chcąc tracić animuszu, szybko sprostował chwytając przy tym lekko Duncana za rękaw - Chwila, moment! Ee, to nie takie proste. Jak już mówiłem, to nie ja wiszę mu kasę, tylko ktoś inny. I ten ktoś odstrzeli mi łeb, jeśli wezmę sobie ten szmal, a jest go sporo... - zrobił tutaj pauzę, po czym położył dłoń na ramieniu punka - Słuchaj, nie chcę się między was wtrącać. Po prostu powiedz mi gdzie jest, i pozwól mi mieć to z głowy, ok? Załatwię to z młodym sam na sam, a potem będziesz mógł mu zrobić co zechcesz - kończąc zdanie, uśmiechnął się szczerząc zęby jak jakiś wiejski głupek na fazie.
 
__________________
Something is coming...

Ostatnio edytowane przez Rebirth : 02-06-2016 o 22:15.
Rebirth jest offline