Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2016, 09:32   #19
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Duncan schwycił trzymającą go dłoń ze znawstwem i odpowiednio zaparł się stopami gotów wykonać dźwignie albo wykręcić gościowi rękę- Chuj mnie to obchodzi, co ci zrobią nie trzeba było się zadawać z typami z pod ciemnej gwiazdy. Jak młody weźmie tą kasę to jego będą zmuszać do dalszej współpracy a na to nie pozwolę zbieraj kasę i spierdalaj z miasta albo oddaj na cele dobroczynne mam to gdzieś. A jakbyś miał trochę rozumu w głowie to byś mnie po prostu śledził - Wysyczał do Jima.

Następnie krzyknął na cały głos - Ludzie pomocy ten jebany pedofil się przypierdolił do mojego nieletniego brata! Pomóżcie mi go stąd wypierdolić! - Jedno, co zapamiętał ze Sztuki Wojny Sun Tzu, którą wypchali mu na siłę do łba korepetytorzy i nauczyciele na lekcjach biznesu jest konieczność wykorzystywania przewagi, jaką daje teren.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-06-2016 o 09:49.
Brilchan jest offline