Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2016, 21:57   #20
Balgin
 
Balgin's Avatar
 
Reputacja: 1 Balgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znanyBalgin nie jest za bardzo znany
Dość grubawy, młody człowiek, średniego wzrostu, którego płowa broda i długo niestrzyżone włosy powiewały na wietrze, oglądał z podziwem ubitego szczura, przypatrując się uważnie wielkości pazurów, zębów i tak dalej. Nie przerywając tej czynności odparł Sigismundowi - "Zwę się Sinbrad Relt. Kiedy zrobiło się niebezpiecznie, zabrałem najpotrzebniejsze rzeczy i uciekłem tutaj.".
Gdy to powiedział, zaprzestał oględzin, spoważniał i rzekł - "Później okazało się, że bandy zwierzoludzi wyrżnęły i splądrowały wioskę, do której zwoziłem drewno i węgiel. Nikt ich nie ostrzegł... Niech ich szlag trafi, zło wcielone! Dom, wóz, rodzina... Całe moje zasrane życie. W każdym razie teraz jestem tutaj i nie wiem w co mam włożyć ręce. Prawdopodobnie jak nie ukatrupi mnie szczur wielkości pierdolonego wilka, to zapiję się na śmierć, ale szczerze mówiąc to wszystko mi jedno..." - Kończył już podenerwowany Sinbrad.
 
__________________
"Po co siem machać z mieleniem i pieczeniem chleba? Starczy wzionć siem za zabijanie, żarcie i brać pienionchy. I jeszcze łyknąć psa na patyku... Chrupie i fajnie się szarpoli."
Balgin jest offline