Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2016, 15:21   #28
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Sigismund Ebeling, Megnar Kargun i Sinbrad Relt

Młody kleryk widząc początkowo awanturę nie interweniował, jednak widząc że ma dojść do walki wszedł między was rozdzielając i podniesionym głosem rzekł do was.

-Pokój, pokój na bogów, cóż chcecie czynić? mordować się? Toż to urąga prawo boskim i ludzkim! Czyż nie przelano tutaj zbyt wiele krwi naszych braci w imię plugawych bogów, a wy bracia chcecie znów ją przelewać. Nie godzi się to, na bogów bracia opamiętajcie się. Jeśli chcecie walczyć nie tutaj i nie tak bracia. Wasz spór rozsądzi w swej mądrości i w prawie Ojciec Oddo. A teraz powstrzymajcie swe swary i pomóżcie mi braci zawieźć ciało tej biednej nieboszczki do świątyni, co by je godnie pochować w ogrodach Morra.

Kastor von Grunberg

Jonathan prowadząc cię po schodach spojrzał na ciebie i odpowiedział na twe pytanie.

-Jakieś dwa dni temu wyruszył co by wieści o zielonoskórych sprawdzić Panie, tak że teraz Panienka włada wszystkim. Kiedy nasz Pan wróci nie wiem, nie chce zgadywać mości Panie. Panie jeśli będziesz chciał skorzystać z kąpieli lub balwierza to odnajdźcie mnie Panie, usłużę. A i Panie strawę podajemy po trzecim dzwonie, przyjdę po ciebie Panie co byś mógł się posilić.
 
Orthan jest offline