Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2016, 16:58   #16
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację


- No dobra, nie ma sprawy sam mogę się udać po ten wóz i taczki. Bo i tak nic tu po mnie - zaczął Niklaus - ale bede potrzebował kogoś do pomocy bo sam tego tutaj nie przytargam...potem ładujemy i przybandzimy stąd raz dwa trzy! No dobra który chętny na wyprawę po wóz?

Ku radości niziołka drwal zgłosił swoją chęc by udać się z nim między domostwa. Niziołek ruszył pierwszy by wskazać u drogę.

- Markus to odpowiedzialne zadanie, dobrze żeś się zgłosił. Sam bym pewnie nie dał rady. Wiesz to duży wóz i taczki też nie są małe. To znaczy małe nie małe dla mnie są za małe. Wiesz o co mi biega, nie? - gaworzył bez ładu i składu Kołodziej

Gdy tylko wyszli z budynku niziołek pokierował w kierunku domu, w którym znalazł potrzebne wóz i taczki.

 
Dnc jest offline