Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 17:43   #89
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Informacje super! Wykorzystałem niemal wszystkie. Mam nadzieję, że post się podoba. W weekend może być u mnie kiepsko z czasem, muszę ostrzec.

BAAARDZO fajny pomysł z drzewem i gnommin też ciekawie pokazany. Problem Wszechrzeczy... Talerz gulaszu... I różowe kapcie. Naprawdę, bardzo fajnie się mi gra.

Co do wspomnianego przez Ciebie niebezpieczeństwa, mam do Ciebie zaufanie jako do MG, co o niewielu MG mogę powiedzieć.

Szkoda dysput, to prawda, ale niewiele się tu zrobi. Natomiast dobrze oddane są przekomarzania.

Generalnie, pograjmy tak jeszcze chwilę. Zobaczymy jak to pójdzie. Jak coś mi przyjdzie do głowy, dam znać.

PS. Mam nadzieję, żeś już cała i zdrowa? Też chorowałem w weekend więc wiem jak to parszywie.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 10-05-2007 o 17:44. Powód: j.w.
Tammo jest offline