Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2016, 13:17   #911
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Rozważania spodniowe w samochodzie

Słysząc propozycje Mika Bill poczerwieniał jak cegła i zaczął drapać się po włochatym łbie wyraźnie zakłopotany - Cholera, kevlar to chyba drogi jak cholera? Całe życie nikt mi nic nie dawał wszystko trza było sobie wywalczyć albo w inny sposób zdobyć. Niby państwo miało nam w bidulu wszystko dać, ale w praktyce jak nie obroniłeś żarcia, ciuchów i innych rzeczy to ci zabierali dla zasady żeby uzależnić słabszych od silniejszych... A tu tyle prezentów i bez haczyków? - Młody wilk wyraźnie miał kłopot ze zrozumieniem tego konceptu. Uniósł lekko oczy, co jak zdążył się zorientować każdy, kto przybywał, choć trochę w jego towarzystwie świadczyło o tym, że wsłuchuję się w głosy Przodków.

- O kurtkę nie masz się, co martwić, bo to ile przedmiotów można do siebie przywiązać zależy od mocy duchowej a ja jestem z tych mało uduchowionych, więc starczy na jedną rzecz a wolę spodnie, bo wtedy małpy się nie będą czepiały. Artur a czy rzeczy w kieszeniach jak kluczyki czy portfel pochowane po kieszeniach też się będą liczyły, jako spodnie? Czy będą znikały? - Zapytał szamana.

- Z kevlarem to może być jeszcze ten problem, że mało elastyczny a to istotne jak zmieniam się w Pana Brzydala... W sumie to ja jestem kiepski w opowiadaniu jakoś przy okazji ci pokaże po prostu robię się dwa razy większy, silniejszy i wytrzymalszy. Stąd wygodniej jest się ubierać w dresy hiphopowych chujków, którzy nie wiedzą, że spodnie w kroku znaczą tyle, co "Bierz mnie ogierze mój tyłek jest gotowy" - Wyjaśnił z uśmiechem.

- No i trza czegoś, co się będzie dobrze prało z krwi, bo po wyjściu z Umbry to poprzednie ciuchy nadawały się na szmaty, jeżeli będą związane to nie rozerwie ich przemiana, ale krwią z ran i tak przesiąknął dobrze rozumiem? - Znów zerknął pytająco w stronę Indianina.
 
Brilchan jest offline